M.Kemalpaşa-Susurluk-Karacabey AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama

AKSA  M.Kemalpaşa-Susurluk-Karacabey doğalgaz işlemleri için bu bölgeye ait dağıtım firması web sitesi üzerinden işlem yapmanız gerekecektir. AKSA Online işlemleri ile Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa ve Karacabey ilçeleri ile Balıkesir’in Susurluk ilçesi doğalgaz açma kapama işlemleri, endeks bildirimi, fatura sorgulama ve online ödeme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

AKSA M.Kemalpaşa-Susurluk-Karacabey Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine Mustafakemalpaşa, Susurluk, Karacabey, Ovaazatlı, Yalıntaş, Tatkavaklı ilçelerinde başlamıştır. Bu ilçelere ait AKSA doğalgaz faturanızı sorgulamak ve ödemek istediğiniz faturanızı kredi kartı ile online sistem ile ödemek için için Tıklayın

M.Kemalpaşa-Susurluk-Karacabey AKSA Doğalgaz Online Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? PTT, ŞEKERBANK, HALKBANK’ın tüm şubelerinden gişe, otomatik ödeme, ATM ve internet şubesi aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Yapılacak tüm ödemeler; Aşağıda adreslerini verdiğimiz firma ofislerimizdeki veznelerimize de yapılabilir.

Müşteri Hizmetleri Müşteri Hizmetleri telefon numarası 444 4 187‘yi arayarak her konuda bilgi alabilirsiniz. (doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu vb)

  • Mustafakemalpaşa OFİS : Sabribey Mah. Demirciler Cad. No:25 (Eski Tahıl Binası)Mustafakemalpaşa/Bursa Tel : 0 224 614 17 00
  • Susurluk OFİS : Yeni Mahalle Bulvar Caddesi No:44 Susurluk/Balıkesir Tel:0 266 865 53 52
  • Karacabey OFİS : Yenice Mah. Bursa Cad. 58. Sok No:1 Karacabey/Bursa Tel:0 224 676 86 98
5/5 - (1 vote)

Yorum yapın