Gemlik Aksa Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

AKSA Gemlik Doğalgaz Dağıtım A.Ş Bursa’nın Gemlik ilçesindeki doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde lisans sahibidir. Aksa Holding bünyesindeki Gemlik Doğalgaz firmasına ait güncel fatura borç sorgulama, kredi kartı ile online ödeme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gemlik AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Fatura/Borç Sorgulama ve Ödeme  Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Gemlik AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Gemlik Doğalgaz Fatura sorgulama ve ödeme işlemleri için  Tıklayın

444 4 187‘yi arayarak Gemlik Aksa Doğalgaz hakkında bilgi edinebilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gemlik AKSA Doğalgaz Diğer Ödeme Seçenekleri  Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Gemlik Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Hamidiye Mh. Irmak Sk. No:16/E Gemlik/BURSA  Tel.: 0 224 513 29 29

Puan Ver

Yorum yapın