Yalova Armagaz Doğalgaz Fatura Sorgulama, Online Ödeme

ARMAGAZ Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Aboneliği ile Yalova Şehir merkezi ve çevre ilçelerde ( Orhangazi, Karamürsel, Çiftlikköy, Altınova, Taşköprü, Kaytazdere, Subaşı, Tavşanlı, Çınarcık, Termal, Koru, Teşvikiye ve Kocadere) doğalgaz kullanıcıları Armagaz online işlemler sistemi ile Doğalgaz fatura borcu sorgulayabilir ve kredi kartı ile ödeme yapabilirler.

Yalova ARMAGAZ Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturası sorgulamak için Yalova ARMAGAZ abonesinin abone/sözleşme numarası bilgisi gerekli. Bu numaraları biliyorsanız veya eski bir doğalgaz faturanız elinizin altındaysa  buraya tıklayarak ARMAGAZ Yalova doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Yalova Armagaz Müşteri Hizmetleri Telefonu ile Doğalgaz faturanızı öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemlerini Armagaz Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezi numarası : (0226) 814 01 01 ile gerçekleştirebilirsiniz.

ARMAGAZ Yalova Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Yalova Şehir merkezi ve çevre ilçelerde (Orhangazi, Karamürsel, Çiftlikköy, Altınova, Taşköprü, Kaytazdere, Subaşı, Tavşanlı, Çınarcık, Termal, Koru, Teşvikiye ve Kocadere) Doğalgaz faturanızı ARMAGAZ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek ARMAGAZ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın