BursaGaz Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Bursagaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Bursa Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde pek çok ilçeye doğalgaz dağıtımını gerçekleştirmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran internet sayesinde Bursagaz doğalgaz faturanızı da internet üzerinden sorgulayabilir, kredi kartı ile ödeyebilir ve isterseniz diğer gaz açma-kapama, proje randevusu, online endeks bildirimi, İç tesisat sorgulama, görüntüleme gibi işlemleri Bursagaz online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Bursagaz, Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi ilçelerinde faaliyette bulunmakta olup bu ilçelere ait doğalgaz faturanızı sorgulamak için bursagaz online şubeye kolay bir şekilde üye olabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Buraya tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Tüm soru ve sorunlarınız için Bursagaz Çağrı merkezi 444 11 33 arayabilirsiniz.

BursaGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Bursa ve İlçeleri (Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi) Doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan BursaGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

BURSAGAZ Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş. 
Adres: Bağlarbaşı Mah.1.Bakım Sok. No:2 (Esentepe Kavşağı)  Osmangazi/BURSA
Çağrı Merkezi: 444 11 33

Puan Ver

Yorum yapın