Bursa Online CLK Uludağ Elektrik Fatura Sorgulama, Ödeme

Bursa ili ve ilçeleri elektrik faturası sorgulama ve kredi kartı ile online ödeme sistemini sizlere anlatacağız. Bursa ve ilçelerinde (Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir)elektrik dağıtım işlemlerini yürüten CLK Uludağ Edaş (UESAŞ) online sistemi üzerinden borç sorgulama ve ödeme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

CLK Uludağ Bursa Elektrik Faturası Sorgulama : Elektrik faturanızı Bursa CLK Uludağ Elektrik kendi internet sitesi, online işlemler kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaştığınızda Bursa CLK Uludağ Abone numarası ve abone T.C. kimlik numarasıyla faturanızı sorgulayabilirsiniz.  (Abone Numarası : Elektrik faturanızın üst kısmında bakabilir veya 444 6 646 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz)

Online Fatura Ödemesi : Aynı ekranda dilerseniz Bursa CLK Uludağ elektrik faturanızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

clk uludag fatura ödeme

CLK Uludağ Bursa Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Bursa Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın