Balıkesir AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kapsamında AKSA Holding bünyesinde kurulan Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Balıkesir ve ilçelerinde doğalgaz dağıtım ağından sorumludur. AKSA online işlemler menüsü ile güncel veya geçmiş fatura sorgulama, Kredi kartı ile ödeme, proje sorgulama, gaz açma-kapama başvurusu gibi pek çok işlemi vezneye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  çalışmalarını Altıeylül, Savaştepe ilçelerinde sürdürmekte ve  Ayvalık, Balya, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Gömeç, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut,  Savaştepe, Sındırgı’ya da doğalgaz ulaştırmak için çalışmaktadır.

AKSA Doğalgaz BALIKESİR Fatura Sorgulama ve Ödeme  Abone numarası ve Sözleşme numarası ile veya T.C. Kimlik numaranız ile borç sorgulaması ve online ödeme işlemini yapabilirsiniz. Buradan Balıkesir merkez (Balıkesir merkez, Altıeylül, Savaştepe )doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Diğer bir ödeme seçeneği ise anlaşmalı bankaların (Halkbank, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Denizbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Finansbank, Şekerbank, Vakıfbank, İş Bankası, Tekstilbank, ING Bank) internet bankacılığı- fatura ödeme seçeneği altından kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.  İnternet Bankacılığı Şifreniz Yoksa:  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Balıkesir Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası  444 4 187‘yi arayabilir veya Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. : Atatürk Mh. Bandırma Cd. No:109/A – 109/B  BALIKESİR Tel : 0266 244 42 00 (Pbx) ile iletişime geçebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın