Balıkesir Online CLK Uludağ Elektrik Fatura Sorgulama, Ödeme

Gelişen teknoloji sayesinde Balıkesir ili ve ilçeleri elektrik faturası sorgulama ve kredi kartı ile online ödeme sistemini sizlere anlatacağız. Balıkesir ve ilçelerinde (Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk)elektrik dağıtım işlemlerini yürüten CLK Uludağ Edaş (UESAŞ) online sistemi üzerinden borç sorgulama ve ödeme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

CLK Uludağ Balıkesir Elektrik Faturası Sorgulama : Elektrik faturanızı CLK Uludağ Elektrik kendi internet sitesi, online işlemler kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaştığınızda Balıkesir CLK Uludağ Abone numarası ve abone T.C. kimlik numarasıyla faturanızı sorgulayabilirsiniz.  (Abone Numarası : Elektrik faturanızın üst kısmında bakabilir veya 444 6 646 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz)

Online Fatura Ödemesi : Aynı ekranda dilerseniz CLK Uludağ elektrik faturanızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

clk uludag fatura ödeme

CLK Uludağ Balıkesir Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Balıkesir Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın