Trabzon Online Aksa Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Trabzon ve ilçelerinde (Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar) Aksa bünyesinde çalışmalarını yürüten Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. elektrik faturalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir ve kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Trabzon merkez ve ilçelerindeki elektrik abonelik, kesme-açma vb pek çok işlem Çoruh aksa online işlemler kısmından yapılabilmektedir.

Trabzon Çoruh Edaş Elektrik Faturası Sorgulama : Çoruh EDAŞ Trabzon Elektrik fatura borcunuzu “www.coruhaksa.com” adresine giriş yaparak sayfada karşınıza gelecek online işlemler menüsünden sadece tesisat numaranızı girerek sorgulayabilirsiniz. Trabzon Tesisat numarası geçmiş dönem adınıza herhangi bir elektrik faturasının üst kısmında yazmaktadır. Eğer faturayı bulamıyorsanız 444 9 186 Çoruh Aksa Trabzon müşteri hizmetlerini arayarak tesisat numaranızı ve borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Çoruh Aksa Trabzon Elektrik Faturası İnternetten Ödeme:  Çoruh Aksa Trabzon merkez ve ilçeleri (Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar)elektrik faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı hesabına sahip değilseniz Trabzon Elektrik faturası borcunuzu ödemek için bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın