Trabzon Aksa Karadeniz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

AKSA Karadeniz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Trabzon ve ilçeleri doğalgaz faturalarınızı kendi sitesi üzerinden T.C. Kimlik numaranız ile öğrenebilir, istediğiniz kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.  Trabzon AKSA Doğalgaz (Karadeniz) Dağıtım A.Ş.  Akçaabat, Of, Gündoğdu, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka,  Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar ilçelerinde doğalgaz dağıtım çalışmalarını sürdürmektedir.

Trabzon AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme:  AKSA İnternet şubesi işlemleri ile sadece Vatandaşlık numaranızı girerek Trabzon ilindeki doğalgaz fatura borcunuzu listeleyebileceksiniz. Eğer ödenmemiş bir faturanız varsa listede ödenmediği görünecek ve o faturayı seçerek ödeme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Burada kredi kartı bilgileriniz ile AKSA Karadeniz web sitesi üzerinden ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Trabzon Merkez ve ilçeleri  doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Trabzon AKSA Doğalgaz Farklı Ödeme İmkanları : Ödemelerinizi Anlaşmalı banka internet bankacılığı şifreniz ile Fatura Ödemeleri seçeneği ile Trabzon Aksa Karadeniz Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz veya Fatura Ödeme Servisleri hakkındaki hazırladığımız yazımızı okuyarak da Trabzon AKSA Doğalgaz fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

Trabzon AKSA Karadeniz Çağrı Merkezi 444 4 187 nolu telefonu aradığınızda da abonelik bilgilerinizle fatura sorgulamasını telefon üzerinden gerçekleştirebilir, taksitlendirme imkanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Trabzon AKSA Ofis : Yenimahalle Kahramanmaraş Cad. Hacı Kadıoğlu Sok. Bölükbaşı Sitesi D Blok No:177-19 Merkez – TRABZON Tel : 0 462 229 1 187
  • Of AKSA Ofis : Sulaklı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 75/A Of / TRABZON Tel : 0 462 771 53 34
Puan Ver

Yorum yapın