KayseriGaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

KayseriGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Doğalgaz faturası sorgulama, kredi kartı ile taksitli veya peşin ödeme işlemlerini yapabilmek için Kayserigaz online işlemler menüsüne giriş yapmanız gerekiyor. Böylelikle tek tıkla kayseri ve ilçelerine ait doğalgaz fatura işlemlerini kolaylıkla yapabileceksiniz.

KayseriGaz Doğalgaz Fatura sorgulama : Kayserigaz Online Abone İşlemleri menüsüne üyelik formu doldurarak hemen doğalgaz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik neticesinde bir kullanıcı adı ve şifre size verilecek ve bu bilgilerle birlikte  buraya tıklayarak KayseriGaz doğalgaz borcu sorgulama/ödeme işlemini yapabilirsiniz.

KayseriGaz  444 5 429 çağrı merkezini arayarak da Doğalgaz faturanız hakkındaki bilgileri  edinebilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

KayseriGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Kayseri Şehir merkezi ve ilçelerinde (Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Özvatan, İncesu) online fatura ödemesini ancak bankaların internet bankacılığı sistemi ile yapmanız mümkün.  İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek KayseriGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

KAYSERİGAZ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI

Adres : Yeni Mahalle , Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ,5. Cadde No:61 ,PK:38090 Kocasinan / Kayseri
Çözüm Noktası: 444 5 429
Santral : 0 352 207 20 00

Puan Ver

Yorum yapın