Kayseri KEPSAŞ Elektrik Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Kayseri ve ilçelerindeki (Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Özvatan, İncesu) elektrik dağıtım faaliyetleri Kayseri ve Civarı, KCETAŞ/KEPSAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Kayseri KEPSAŞ Elektrik Fatura borcu sorgulama ve online olarak kredi kartı ile ödeme işlemleri hakkında bilgi vereceğiz.

KCETAŞ/KEPSAŞ Borç Sorgulama ve Ödeme : KEPSAŞ Borç sorgulama işlemi için buraya tıklayarak www.kepsas.com.tr adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Fatura bilgilerinizle ilgili soru ve sorunlarınızı KCETAŞ Müşteri hizmetleri 444 7 186 numarasından iletebilirsiniz.

KCTAŞ/KEPSAŞ Elektrik Faturalarınızı Anlaşmalı Bankaların (AKBANK, ALBARAKATÜRK KATILIM BANKASI, ALTERNATİFBANK (ABANK), DENIZBANK, FİBABANK, FİNANSBANK, HALK BANKASI, HSBC, ING BANK, KUVEYTTÜRK, ODEABANK, TEKSTİLBANK, TURKLANDBANK, TÜRK EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI, İŞ BANKASI, ŞEKERBANK, GARANTİ BANKASI) Şubelerinden veya İnternet bankacılığı yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri KCETAŞ Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Kayseri Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın