İzgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

İzmit Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (İZGAZ) Kocaeli’de Başiskele, Derince,  Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez ilçelerine doğalgaz dağıtımını ve abonelik işlemlerini gerçekleştiren firmadır. Bu yazımızda İzGaz faturanızı online sistem üzerinden sorgulayabilir ve ister anlaşmalı bankaların (Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası) internet bankacılığı ile isterseniz de İzGaz üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İzgaz Abone sözleşme numarası ile güncel ve eski dönemlere ait doğalgaz faturanızı sorgulayabilirsiniz. Fatura sorgulamasının dışındaki işlemler için kimlik bilgileriniz ile İzgaz internet şubesine üye olmanız gerekecektir. Sadece doğalgaz faturanızı sorgulamak istiyorsanız tıklayın.  

İzgaz sözleşme numarasını nerede bulurum? Sözleşme numarası sorgulamak için buraya tıklayabilir ve T.C. Kimlik numaranızı girerek sorgulama işlemini yapabilirsiniz.  Öte yandan doğalgaz fatura ve aboneliğinize dair tüm bilgileri 444 33 41 nolu çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Diğer Ödeme Seçenekleri:  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan İzgaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

İZMİT MÜŞTERİ HİZMET MERKEZİ Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Sokak No:58 (real Süpermarket hizası, Doğu Kışla Parkı çaprazı)
GÖLCÜK MÜŞTERİ HİZMET MERKEZİ  Dumlupınar Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:125 Gölcük Kocaeli
ABONELİK ÜCRETLERİ ÖDEME ŞEKLİ: Nakit, Debit Kart (Banka Hesap Kartı) veya Kredi Kartı

Puan Ver

Yorum yapın