Kocaeli Online SEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kocaeli merkez ve ilçeleri (Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez) Sedaş aboneleri elektrik borcu sorgulama ve kredi kartı ile online ödeme seçenekleri ile Kocaeli faturalarını günlük planlarını aksatmadan internet üzerinden yapabilmekteler. Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (Sedaş/Sepaş) Elektrik Fatura sorgulama ve online ödeme sayfası işlemleri nasıl yapılıyor?

Bolu Kocaeli EDAŞ / SEPAŞ Elektrik Faturası Sorgulama : Sakarya elektrik dağıtım internet sitesinde online işlemler menüsüne giriş yaptığınızda Kocaeli Elektrik fatura borcunuzu İşletme Kodu/Abone numarası ile veya T.C. Kimlik Numaranızla da sorgulayabilirsiniz. SEDAŞ Elektrik Fatura borcunuzu resmi web sitesi üzerinden sorgulamak için tıklayın.

SEDAŞ Kocaeli Elektrik Faturası Ödeme : Fatura sorgulama sayfasına gidip Kocaeli merkez ve ilçelerine ait (Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez) elektrik faturanızı sorguladığınızda karşınıza ödenmemiş faturalarınız gelecek ve ödeme yapmak istediğiniz elektrik faturasını seçerek Kocaeli Sakarya elektrik dağıtım A.Ş. resmi web sitesi üzerinden kredi kartınızla elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz.

Kocaeli Sedaş Faturası Alternatif Ödeme Yöntemi ise Elektrik faturanızı Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ile anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz :

SEDAŞ Kocaeli Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın