İSU Kocaeli ve İlçeleri Su Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon idaresine ait güncel ve tarihi geçmiş su faturası sorgulama ve internetten ödeme işlemleri kapsamında (İSU) Kocaeli ve İlçeleri Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez İSU Aboneliğinize ait su faturalarınızı, çevre temizlik vergilerinizi görüntüleyebilir ve kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz.

Kocaeli ve ilçeleri İSU Su Fatura Sorgulama ve Online Ödeme Kocaeli İSU Su aboneliğinize ait bütün faturalarınızı İSU faturanızın üzerinde bulunan abone bilgileriniz (işletme kodu/tesisat no vb.) veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir ve Kocaeli su ve kanalizasyon idaresi resmi web sitesi online işlemler seçeneğinden İSU Su Faturanızı güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Kocaeli ve ilçeleri Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez İSU Su Faturası güncel veya geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulama ve kredi kartı ile ödeme sayfasına gitmek için tıklayınız.

Eğer İSU Kocaeli Su ve Kanalizasyon idaresine ait faturalarınızı veznelerden, PTT şubelerinden ve anlaşmalı bankalardan ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kocaeli İSU diğer şifresiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

İSU Kocaeli Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodu hakkındaki soru ve sorunlarınız için müşteri hizmetleri numarası 185’i arayabilirsiniz.

Sizde Görüş Bildirin

Yorum Yapmak İçin Tıkla