DiyarGaz Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme

DiyarGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Diyarbakır’ın merkez ilçesi ve çevre ilçelerine doğalgaz dağıtım, abonelik işlemlerinde lisans sahibi firmadır. Diyargaz’ın kullanıcılara sağladığı kolaylıklar arasında online işlemler menüsü yoluyla doğalgaz faturası borç sorgulama, tesisat kontrol randevusu alma gibi işlemler de bulunuyor.

DiyarGaz Diyarbakır Doğalgaz Fatura sorgulama : Buraya tıkladığınızda açılacak olan diyargaz online işlemler sayfasında abone numaranızı girerek fatura sorgulamanızı yapabilirsiniz. Sayfa çalışmıyorsa aşağıdaki alternatif yöntemi deneyiniz.

DiyarGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Diyarbakır ve İlçeleri (Diyarbakır : Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir) Doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan DiyarGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

DiyarGaz Adres: Selahaddini Eyyubi Mahallesi , Bayındırlık Caddesi , No:15 , Bağlar/DİYARBAKIR
Telefon: (0412) 237 45 75
Fax: (0412) 237 45 66

Puan Ver

Yorum yapın