Diyarbakır Dicle Edaş Online Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Diyarbakır Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (Dicle Epsaş) Elektrik Faturası borç sorgulama ve online olarak anında ödeme yapmak çok kolay. Diyarbakır merkez ve ilçelerine (Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir) ait elektrik faturalarınızı sadece tesisat numaranızı girerek sorgulayabilir ve istediğiniz bir kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Dicle Edaş Diyarbakır (DEDAŞ) Elektrik Faturası Sorgulama: Diyarbakır merkez ve ilçelerine ait elektrik faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda karşınıza gelecek olan ekranda tesisat numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait elektrik faturalarınızı göreceksiniz. Tesisat numaranızı eski bir elektrik faturanızın üst kısmında bulabilirsiniz.

Dicle EDAŞ Diyarbakır Elektrik Faturası Online Ödeme : Dicle edaş faturanızı anlaşmalı bankalar veya Diyarbakır ptt şubeleri veznelerinden veya internet bankacılığı ile ödeyebilirsiniz. Dicle Edaş Diyarbakır Anlaşmalı Bankalar : Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Halk Bank, ING Bank, İş Bank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Şeker Bank, Türk Ekonomi Bankası, Finans Bank, Deniz Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Katılım Bankası, Anadolu Bank, Aktif Bank, HSBC Bank

Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz : Diyarbakır Dicle Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın