Bandırma Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Balıkesir Bandırma İlçesi Doğalgaz Dağıtımı AKSA tarafından sağlanmaktadır. İstisnai olarak sadece bandırma ilçesine hizmet sunuyor olmasıdır. Burada  doğalgaz hizmeti alanlar fatura borcu sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini AKSA online vezne işlemleri sayesinde yapabilirler.

Bandırma AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Ödeme  sadece T.C. Kimlik numaranız ile Bandırma AKSA doğalgaz faturanızı sorgulayabilir ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. AKSA Bandırma doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

AKSA Bandırma Çağrı Merkezi 444 4 187‘yi arayarak diğer abonelik işlemleri hakkında da bilgi edinebilir, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Paşabayır Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Cad. Arabacıoğlu Apt. No:17/A-B Bandırma Tel : 0 266 714 39 38 Fax: 0 266 713 41 44

Bandırma AKSA Doğalgaz Diğer Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile yapabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın