Antalya Enerya Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Antalya Büyükşehir ve ilçeleri Aksu, Beldibi, Belek, Döşemealtı, Düzlerçamı, Göynük, Kadriye, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Pınarlı, Serik, Tekirova, Varsak, Yeşilbayır, Yurtpınar ve Çamyuva’da Enerya Enerji A.Ş firması tarafından doğalgaz hizmeti verilmektedir. Bu bölgelerde yaşayan doğalgaz aboneleri kullanmış oldukları doğalgaz faturalarını Enerya firmasının internet sitesinden sorgulayabilir, fatura hesaplaması yapabilir ve internetten doğalgaz fatura borçlarını kredi kartları ile ödeyebilirler.

Enerya Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?

Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş resmi internet sitesinden doğalgaz faturası sorgulama ve borç bilgilerinizi sözleşme numaranız veya doğalgaz sayaç numarasınız ile öğrenebilirsiniz. Sözleşme veya sayaç numaranızla sorgulama yaptığınız da karşınıza ödenmemiş faturalarınız listelenecektir. Listelediğiniz faturalardan istediğinizi seçerek kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Antalya ve ilçelerine ait doğalgaz faturalarınızı sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

Enerya Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası  444 8 429 arayarak Enerya Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve Enerya doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bankaların İnternet Şubeleri Aracılığıyla  :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Enerya Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • Enerya Enerji A.Ş. Genel Müdürlük ve Yönetim Adresi: İçerenköy Yeşilvadi Sokak No:6 Ataşehir / İSTANBUL
  • Antalya Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezi: Şirinyalı Mah. 1507 Sok. No: 19 Muratpaşa / Antalya
Puan Ver

Yorum yapın