Antalya CLK Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Antalya Merkez ve ilçeleri CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik faturanızı ödemek için vezneye yada banka şubelerine gitmeden, Antalya merkez ve ilçeleri (Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik) elektrik fatura borcunu online sorgulama ve kredi kartı ile ödemek için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek.

Antalya CLK Akdeniz EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama :  CLK Akdeniz elektrik faturası borç sorgulama işlemi için buraya tıkladığınızda  İşletme kodu ve abone numaranızla Antalya CLK Akdeniz elektrik fatura borçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Antalya CLK Akdeniz Edaş borç ödemesi : Antalya ve ilçeleri Akdeniz Edaş fatura ödemenizi CLK Akdeniz resmi sitesinden ödeme işlemini buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif ödeme yöntemleri ise aşağıdaki bankaların şubelerinden veya internet bankacılığı seçeneklerinden nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

CLK Akdeniz Edaş Anlaşmalı Bankalar : GARANTİ, HALKBANKASI, VAKIFBANK, İŞ BANKASI, YAPI KREDİ, DENİZBANK, ZİRAAT BANKASI, AKBANK, FİNANSBANK, TBANK, AKTİFBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, ANADOLUBANK A.Ş, TEB, ŞEKERBANK, BURGANKBANK, ALTERNATİFBANK, HSBC, ALBARAKATÜRK KATILIM BANKASI, TEKSTİLBANKASI A.Ş, KUVEYTTÜRK KATILIM BANKASI A.Ş., ING BANK A.Ş.

Antalya CLK Akdeniz Edaş  web sitesi üzerinden ödeme yapmak istemezseniz Antalya ve ilçelerine ait (Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik) CLK Akdeniz Elektrik faturanızı diğer şifresiz/üyeliksiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın