ASAT Antalya ve İlçeleri Su Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme

Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon idaresine ait güncel ve tarihi geçmiş su faturası sorgulama ve internetten ödeme işlemleri kapsamında (ASAT) Antalya ve İlçeleri  Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ASAT Aboneliğinize ait su faturalarınızı, çevre temizlik vergilerinizi görüntüleyebilir ve kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz.

Antalya ve ilçeleri ASAT Su Fatura Sorgulama ve Online Ödeme Antalya ASAT Su aboneliğinize ait bütün faturalarınızı ASAT faturanızın üzerinde bulunan abone bilgileriniz (işletme kodu/tesisat no vb.) veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir ve Antalya su ve kanalizasyon idaresi resmi web sitesi online işlemler seçeneğinden ASAT Su Faturanızı güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Antalya ve ilçeleri Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ASAT Su Faturası güncel veya geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulama ve kredi kartı ile ödeme sayfasına gitmek için tıklayınız.

Eğer ASAT Antalya Su ve Kanalizasyon idaresine ait faturalarınızı veznelerden, PTT şubelerinden ve anlaşmalı bankalardan ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Antalya ASAT diğer şifresiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizce  müşterilerimize 7 gün 24 saat her konuda telefonla bilgilendirme,  imza gerektirmeyen konularda başvuru alma ve yönlendirme hizmeti verilmekte olup,  İnceleme(yerinde tespit) gerektiren konular ilgili departmanlara iletilmektedir. Ayrıca Alo ASAT 185 hattını arayarak  borç öğrenme, su kesintisi ve arıza olan bölgeler hakkında günlük bilgi  alabilirsiniz.

Sizde Görüş Bildirin

Yorum Yapmak İçin Tıkla