Yozgat CLK Çamlıbel Çedaş Elektrik Faturası Sorgulama Ödeme

Online fatura sorgulama ve ödeme imkanları ile Yozgat merkez ve ilçelerine ait (Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy) CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş  faturanızın güncel veya geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulayabilir ve kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

CLK Çamlıbel Yozgat Elektrik Fatura Sorgulama : Yozgat Elektrik faturanızı sorgulama işlemi için “www.clkcamlibel.com.tr” adresine giriş yaptığınızda sizden müşteri numarası isteyecek ve müşteri numaranızı girerek tüm dönemlere ait fatura borç sorgulama işleminizi yapabileceksiniz. Müşteri Numaranızı bilmiyorsanız  “Müşteri Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayın” kısmında tıkladığınızda  İşletme kodunuzu ve Abone numaranızı girerek Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İşletme kodu ve abone numarası herhangi bir elektrik faturanızın üst kısmında yazmaktadır.

Yozgat CLK Çamlıbel Edaş Online Fatura Ödeme: Fatura ödemenizi CLK Çamlıbel Yozgat anlaşmalı bankalar üzerinden (internet bankacılığı) yapabilirsiniz. Ancak bir internet bankacılığı üyeliği yada şifreniz yoksa Yozgat merkez ve ilçeleri (Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy) Çedaş Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın