SürmeliGaz Online Yozgat Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Sürmeligaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş, Yozgat merkezinde ve bazı ilçelerinde Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy Doğalgaz dağıtımı çalışmalarını sürdürmekte ve doğalgaz kullanıcılarına kolaylık sunabilmek adına online sistem üzerinden doğalgaz faturanızı sorgulama hizmeti de vermektedir.

SürmeliGaz Yozgat Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Sorgulama işlemini yapabilmek için sadece abone numaranızı biliyor olmanız yeterlidir. Abone numaranızı herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız üzerinde bulabilirsiniz. Sorgulama işlemi için  buraya tıklayarak SürmeliGaz Yozgat doğalgaz sayfasına gidebilirsiniz. Sayfanın sol alt kısmında Fatura sorgulama sekmesini göreceksiniz.

444 0 187 nolu SürmeliGaz Müşteri hizmetleri ile de faturanız hakkındaki bilgileri  edinebilir, borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri yapabilirsiniz.

SürmeliGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Ödeme : Yozgat Şehir merkezi ve ilçelerinde (Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy) Doğalgaz faturanızı SürmeliGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödemeniz mümkün.  İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek SürmeliGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

SürmeliGaz  İletişim Bilgileri

  • SÜRMELİGAZ YOZGAT Adres : Medrese mh. Meydan Yeri, Vakıf iş hanı Kat:3 Merkez – YOZGAT
  • SÜRMELİGAZ YERKÖY Adres : Haşim Kılıç Mh. Şehit Abdulkadir Tuğ Cd. Emin Apt. No:16/2 Yerköy – YOZGAT
  • SÜRMELİGAZ SORGUN Adres : Bahçelievler Mh. Belediye Terminali Kat:2 Sorgun – YOZGAT
  • SÜRMELİGAZ BOĞAZLIYAN Adres : Çarşı Hah. Şevket Hakka Ömeroğlu Bul. Belediye İşhanı Giriş kat No:35 BOĞAZLİYAN / YOZGAT
5/5 - (1 vote)

Yorum yapın