Uşak Online Osmangazi Edaş Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Uşak Merkez ve ilçeleri Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey elektrik faturası online borç sorgulama internet üzerinden kredi kartı ile ödeme seçenekleri hakkında bilgileri sizler için hazırladık.

Osmangazi Edaş Uşak Borç sorgulama: Borç sorgulaması yapmak için buraya tıkladığınızda açılacak ekranda (OEPSAŞ) İşletme kodu ve Abone numarası girmeniz yeterli olacaktır. Geçmiş ve güncel Uşak elektrik faturalarınızı görüntüleyebileceksiniz. Faturanızın en üst kısmında İşletme Kodu ve Müşteri No kısımları yer almaktadır.İşletme Kodu 11 ve Müşteri Numaranız 11 karakterden oluşmaktadır.

Uşak Osmangazi Edaş (OEPSAS) Elektrik Faturası Online Ödeme : Online elektrik faturası ödemesi yapmak için Uşak Osmangazi edaş anlaşmalı bankaların internet bankacılığı menüsünü kullanmanız gerekmektedir. ÖDEMELER menüsü altından işletme kodu ve Tesisat numarası ile borcunu sorgulayabilir ve eğer ödemek isterseniz mevduat hesabınızla veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Uşak Osmangazi Edaş (OEPSAS) Elektrik faturası borcu İnternet bankacılığı olmadan online Uşak Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın