Uşak Doğalgaz (UDAŞ) Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Uşak Doğalgaz Dağıtım Şirketi (UDAŞ) Uşak merkez ve ilçeleri : Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey doğalgaz dağıtımında sertifika sahibidir. UDAŞ İnternet sitesi üzerinden doğalgaz fatura sorgulama ve online olarak kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

UDAŞ Uşak Doğalgaz Online Fatura sorgulama : UDAŞ abone numaranız ile (doğalgaz faturanızın üst kısmında yazar) buraya tıklayarak güncel veya eski dönemlere ait UDAŞ Uşak doğalgaz faturalarınızı görebilirsiniz. Ayrıca UDAŞ Doğalgaz faturanız hakkındaki bilgileri  telefon yolu ile de öğrenebilirsiniz. UDAŞ Müşteri Hizmetleri :  224 64 74

UDAŞ Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Uşak ilinde ve ilçelerinde (Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey) Doğalgaz faturanızı UDAŞ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün. Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek UDAŞ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın