Tekirdağ Online TREDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Tekirdağ ve ilçeleri, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet bölgesi içinde yer almaktadır. Tekirdağ Elektrik faturalarınızı online fatura ödeme sistemleri üzerinden T.C. Kimlik numarası veya Abone numarası ve Tesisat kodu ile borç sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz. Tekirdağ ili merkez ve ilçeleri (Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy) Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (Tredaş) elektrik faturası güncel borç sorgulama işlemleri ve online kredi kartı ile ödeme sisteminden bahsedeceğiz.

Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım (TREPAŞ) Fatura/Borç Sorgulama:  Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş Tekirdağ Fatura borç bilgilerinizi sorgulama işlemini  buradan gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama yapabilmek için Trakya edaş işletme kodu ve Abone numarası bilgisine ihtiyacınız var. (geçmiş bir elektrik faturanızın üst kısmına bakabilir veya 444 88 35 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.)

Tekirdağ Elektrik Faturası Online Ödeme Seçenekleri : Tekirdağ Trepaş fatura ödemenizi ise anlaşmalı bankaların internet bankacılığı menüsü aracılığı ile elektrik faturası ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması bulunmaktadır.

Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım (TREPAŞ)  Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Tekirdağ Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizde Görüş Bildirin

Yorum Yapmak İçin Tıkla