Sivas CLK Çamlıbel Çedaş Elektrik Faturası Sorgulama Ödeme

Sivas Online fatura sorgulama ve ödeme imkanları ile Sivas merkez ve ilçelerine ait (Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara) CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş  faturanızın güncel veya geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulayabilir ve kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

CLK Çamlıbel Sivas Elektrik Fatura Sorgulama : Sivas Elektrik faturanızı sorgulama işlemi için “www.clkcamlibel.com.tr” adresine giriş yaptığınızda sizden müşteri numarası isteyecek ve müşteri numaranızı girerek tüm dönemlere ait fatura borç sorgulama işleminizi yapabileceksiniz. Müşteri Numaranızı bilmiyorsanız  “Müşteri Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayın” kısmında tıkladığınızda  İşletme kodunuzu ve Abone numaranızı girerek Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İşletme kodu ve abone numarası herhangi bir elektrik faturanızın üst kısmında yazmaktadır.

Sivas CLK Çamlıbel Edaş Online Fatura Ödeme: Fatura ödemenizi CLK Çamlıbel Sivas anlaşmalı bankalar üzerinden (internet bankacılığı) yapabilirsiniz. Ancak bir internet bankacılığı üyeliği yada şifreniz yoksa Sivas merkez ve ilçeleri (Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara) Çedaş Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın