Sivas AKSA Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Sivas ve ilçelerine doğalgaz hizmeti götürme yetkisine sahip AKSA Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş faturalarınızı internet üzerinden abone veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir, dilerseniz kredi kartınızla anında ödeme yapabilirsiniz.

Sivas AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  faaliyetlerine ilk olarak Sivas merkez, Şarkışla, Suşehri, Cemel ilçeleri ile başlamış ileriki dönemde ise diğer Sivas ilçeleri;  Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar,  Ulaş, Yıldızeli, Zara ilçelerine doğru gelişim gösterecektir.

Sivas AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Sivas AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Sivas AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilirsiniz.  Buradan Sivas merkez ve ilçelerine (Şarkışla, Suşehri, Cemel) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

AKSA Danışma Hattı 444 4 187‘yi arayarak Aksa Doğalgaz Sivas Aboneliğinize ait ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınızı öğrenebilir, Sivas doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sivas AKSA Doğalgaz  Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz  gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Sivas Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri 

  • Aksa Sivas Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Pulur Mahallesi, Reşit Akif Paşa Sokak, No:5A SİVAS/MERKEZ Tel : 0 346 211 00 74 pbx
Puan Ver

Yorum yapın