SelçukGaz Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Konya’nın Seydişehir ve Çumra bölgelerinde doğalgaz dağıtım ve abonelik işlemlerini yürütmektedir.  SelçukGaz doğalgaz internet sitesi aracılığı ile online abonelik işlemlerinizi (fatura sorgulama, borç ödeme, randevu alma, E-fatura sistemine kayıt, endeks bildirimi ve fatura son ödeme tarihi değişikliği vb.) yapabilirsiniz.

SelçukGaz Fatura Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?  SelçukGaz Seydişehir ve Çumra bölgelerindeki doğalgaz aboneliklerine ait abone numaranız ile (eski bir faturanızın üstünde bulabilirsiniz.) güncel ve geçmiş tarihlere ait doğalgaz fatura borçlarınızı sorgulama ve sistem müsade ediyorsa kredi kartı ile ödeme işlemlerini yapmak, bunun yanı sıra yukarıda saydığımız diğer abonelik işlemlerini gerçekleştirmek için buraya tıklayınız.

SelçukGaz Doğalgaz Anlaşmalı Bankalar: Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan SelçukGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Selçuk Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 1 187 arayarak SelçukGaz Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve SelçukGaz doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • SelçukGaz Doğalgaz Genel Müdürlük: Alaylar Mah. H.B.Nezihi Berkkam Cad. No:1/1D 42370 Seydişehir/KONYA
  • SelçukGaz Çumra Şube: Bağlar Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Çamdüzü Sitesi No:78 42500 Çumra/KONYA
Puan Ver

Yorum yapın