Konya Online Meram Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Konya Meram Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura borç sorgulama nasıl yapılır? Konya merkez ve ilçeleri (Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak) elektrik faturası internetten online olarak kredi kartı ile ödeme sistemi ile vezneye gitme derdi sona eriyor.

Fatura ödeme sırası beklemeden ister tek tıkla cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Konya Meram Edaş elektrik fatura borcunuzu sorgulayabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, hızlı bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.

Konya Meram Edaş/MEPAŞ Elektrik Faturası sorgulama Meram elektrik faturası sorgulaması yapabilmek için aşağıdaki linke tıklamanız ve gideceğiniz sayfada tesisat numaranızı girmek kadar kolay.

Kredi Kartı ile Online Ödeme : Mepaş online Konya işlem merkezi üzerinden Konya merkez ve ilçelerine ait (Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak) elektrik fatura borcunuzu üyelik gerekmeden tesisat numaranız ile sorgulatarak kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Konya Meram Mepaş Elektrik faturası borç sorgulaması ve kredi kartı ile ödeme işlemleri için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın