Şanlıurfa AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

AKSA Şanlıurfa Doğalgaz dağıtım faturanızı vezneye gitmeden internet üzerinden kimlik numaranızla sorgulayabilir ve kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Günümüz kolaylıklarından biri olan online işlemler ile fatura işlemleri yanı sıra pek çok abone işlemlerini de AKSA Şanlıurfa doğalgaz işlemlerini yapabilirsiniz.

Şanlıurfa AKSA   gaz dağıtımında faaliyetlerini Şanlıurfa merkez, Karaköprü, Siverek, Suruç, Onbirnisan ilçelerinde sürdürmekte olup sonraki dönemde Gelecekte ise diğer Şanlıurfa ilçeleri; Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan,  Viranşehir ilçelerine hizmet götürecektir.

Şanlıurfa AKSA Doğalgaz Online Ödeme T.C. Kimlik numaranızla girebileceğiniz online işlemler ile  Şanlıurfa AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi sorgulayabilir, kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Şanlıurfa AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?  Finansbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası,Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Ziraat Bankası İnternet bankacılığı menüsünü kullanarak veya  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı yazımı inceleyerek internet bankacılığı kullanmadan AKSA Şanlıurfa Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Şanlıurfa Doğalgaz Dağıtım Ltd. Şti. Adres/İletişim Bilgileri :

  • Şanlıurfa Ofis : Ertuğrulgazi Mah. Yunus Emre Cd. 106 / A Şanlıurfa Tel:0 414 313 15 00
  • Siverek Ofis : Yenişehir Mahallesi Said’i Nürsi Kürdi Bulv. No: 194/B Siverek-Şanlıurfa Tel: 0 414 552 54 77
Puan Ver

Yorum yapın