Samsun SamGaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Samsun şehrinin bazı ilçelerinde doğalgaz dağıtımını yapan Samgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Aboneliğinize ait Doğalgaz faturanızı online sistem üzerinden öğrenebilir ve size önereceğimiz yöntemler sayesinde kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

SamGaz Samsun Doğalgaz Fatura sorgulama : Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Canik, Çarşamba, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Yakakent Samgaz Doğalgaz faturasını sorgulayabilmek SamGaz doğalgaz aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına gerek var. Biliyorsanız veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak SamGaz Samsun doğalgaz faturasını sorgulayabilir ve bütün doğalgaz borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Abonelik bölümümüzde üye olmanızla birlikte aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Fatura Görüntüleme, Tahmini Fatura Hesaplama, E-Mail Fatura Aboneliği Detaylı bilgi için 444 1187 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

SamGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Ödeme : Samsun ve ilçelerinde (Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Canik, Çarşamba, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Yakakent) Doğalgaz faturanızı SamGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek SamGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Adres: Esenevler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No: 14 55200 Atakum/SAMSUN
Tel: 444 1187
Faks: +90.362.256 33 99
E-Posta: [email protected]
Puan Ver

Yorum yapın