Sakarya AGDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Sakarya Büyükşehir sınırları içerisindeki bazı ilçelerde (Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli,  Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali,  Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı) doğalgaz dağıtım faaliyetleri AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Dağıtım A.Ş tarafından gerçekleştirilmektedir.

AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Faturası sorgulamak için  abonenin kendisine ait abone/tesisat numarası gerekiyor ve bu numara ile  buraya tıklayarak yönleneceeğiniz AGDAŞ Online işlemler sayfasında mevcut doğalgaz kullanımınıza ait kesilmiş faturalarınızı görebileceksiniz.

AGDAŞ Çağrı Merkezi 444 54 99 numaralı telefondan faturanızın tutarını sorgulayabilir, mevcut taksitlerinizi sorgulayabilir, kampanyalar hakkında bilgi alabilir, abonelik ve doğal gaz kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme :  Doğalgaz faturanızı AGDAŞ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün. Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek AGDAŞ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

AGDAŞ Genel Müdürlük : Şeker Mah. Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı No:8 Adapazarı/SAKARYA
Tel: + 90 (264) 888 2 888 – pbx

Puan Ver

Yorum yapın