Rize Online Aksa Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Rize ve ilçelerinde (Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar) Aksa bünyesinde çalışmalarını yürüten Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. elektrik faturalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir ve kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Rize merkez ve ilçelerindeki elektrik abonelik, kesme-açma vb pek çok işlem Çoruh aksa online işlemler kısmından yapılabilmektedir.

Rize Çoruh Edaş Elektrik Faturası Sorgulama : Çoruh EDAŞ Rize Elektrik fatura borcunuzu “www.coruhaksa.com” adresine giriş yaparak sayfada karşınıza gelecek online işlemler menüsünden sadece tesisat numaranızı girerek sorgulayabilirsiniz. Tesisat numarası geçmiş dönem adınıza herhangi bir elektrik faturasının üst kısmında yazmaktadır. Eğer faturayı bulamıyorsanız 444 9 186 Çoruh Aksa müşteri hizmetlerini arayarak tesisat numaranızı ve borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Çoruh Aksa Rize Elektrik Faturası İnternetten Ödeme:  Çoruh Aksa Rize merkez ve ilçeleri (Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar)elektrik faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz. Ancak zaten bu sayfayı arıyorsanız muhtemelen internet bankacılığı hesabına sahip değilsiniz.

İnternet Bankacılığı hesabına sahip değilseniz Elektrik faturası borcunuzu ödemek için bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın