Rize Aksa Karadeniz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Rize ve ilçeleri doğalgaz faturalarınızı Karadeniz AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş web sitesi üzerinden online olarak abone numaranız veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir, seçtiğiniz kredi kartı ile hızlıca ödeyebilirsiniz.  Rize AKSA Doğalgaz (Karadeniz) Dağıtım A.Ş.  Rize merkez ve  Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar ilçelerinde doğalgaz dağıtım çalışmalarını sürdürmektedir.

Rize AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme:  AKSA İnternet şubesi işlemleri ile sadece Vatandaşlık numaranızı girerek Rize ilindeki doğalgaz fatura borcunuzu listeleyebileceksiniz. Eğer ödenmemiş bir faturanız varsa listede ödenmediği görünecek ve o faturayı seçerek ödeme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Burada kredi kartı bilgileriniz ile AKSA Karadeniz web sitesi üzerinden ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Rize Merkez ve ilçeleri  doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Rize AKSA Doğalgaz Farklı Ödeme İmkanları : Ödemelerinizi Anlaşmalı banka ( KUVEYT TÜRK,  TEB,  DENİZBANK,  INGBANK,  HALKBANK, FİNANSBANK, YAPI KREDİ BANKASI,  İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI,  AKBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, VAKIFBANK ) internet bankacılığı şifreniz ile Fatura Ödemeleri seçeneği ile Rize Aksa Karadeniz Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Veya Fatura Ödeme Servisleri hakkındaki hazırladığımız yazımızı okuyarak da Rize AKSA Doğalgaz fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

Rize AKSA Karadeniz Çağrı Merkezi 444 4 187 nolu telefonu aradığınızda da abonelik bilgilerinizle fatura sorgulamasını telefon üzerinden gerçekleştirebilir, taksitlendirme imkanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Rize AKSA Doğalgaz Ofis : Gülbahar Mah. Atatürk Cad. Şehit Oktay Türüt Sok. No:1/A RİZE Tel  : 0 464 214 16 00
Puan Ver

Yorum yapın