Niğde-Nevşehir-Aksaray Enerya Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş tarafından doğalgaz hizmeti verilen Nevşehir (Avanos, Merkez, Ürgüp), Niğde (Merkez, Bor, Fertek) ve Aksaray (Merkez) bölgeleri için internetten doğalgaz fatura borç sorgulaması yapabilir ve doğalgaz faturalarını internetten kredi kartı aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Niğde-Nevşehir-Aksaray Enerya Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır: Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş resmi internet sitesinden doğalgaz faturası sorgulama ve borç bilgilerinizi öğrenebilmek için sözleşme (abone) numaranıza veya doğalgaz saatinizin sayaç numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. Sayaç veya sözleşme numaranız aracılığyla fatura sorgulaması yaptığınız zaman ödenmemiş faturalarınız listelenmektedir. Listelenen ödenmemiş faturalarınızdan istediğinizi veya hepsini seçerek kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Niğde, Nevşehir ve Aksaray bölgelerine ait doğalgaz faturalarınızı sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

Enerya Doğalgaz Müşteri Hizmetleri telefon numarasını  444 8 429 istediğiniz zaman arayıp abonelik bilgileriniz, ödenmemiş faturalarınızı ve borçlarınızı ve Enerya doğalgaz proje onayı sorgulama gibi işlemleri yapabilir,  gaz açma günü randevusu alabilirsiniz

Bankaların İnternet Şubeleri Aracılığıyla  :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Enerya Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • Enerya Enerji A.Ş. Genel Müdürlük ve Yönetim Adresi: İçerenköy Yeşilvadi Sokak No:6 Ataşehir / İSTANBUL
  • Enerya Nevşehir Gaz Dağıtım A.Ş.: Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:100/Z01-Z02 NEVŞEHİR
  • Enerya Niğde Gaz Dağıtım A.Ş.: Ahmetpınarı Mah. Atatürk Bulvarı C Blok Merkez / NİĞDE
  • Enerya Aksaray Gaz Dağıtım A.Ş.: Hacı Hasanlı Mah. Gündoğdu Cad. No:26 AKSARAY
Puan Ver

Yorum yapın