Niğde Online Meram Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Niğde Meram Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura borç sorgulama nasıl yapılır? Niğde merkez ve ilçeleri (Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla) elektrik faturası internetten online olarak kredi kartı ile ödeme sistemi ile vezneye gitme derdi sona eriyor.

Fatura ödeme sırası beklemeden ister tek tıkla cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Niğde Meram Edaş elektrik fatura borcunuzu sorgulayabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, hızlı bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.

Niğde Meram Edaş/MEPAŞ Elektrik Faturası sorgulama Niğde Meram elektrik faturası sorgulaması yapabilmek için aşağıdaki linke tıklamanız ve gideceğiniz sayfada tesisat numaranızı girmek kadar kolay.

Kredi Kartı ile Online Ödeme : Mepaş online Niğde işlem merkezi üzerinden Niğde merkez ve ilçelerine ait (Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla) elektrik fatura borcunuzu üyelik gerekmeden tesisat numaranız ile sorgulatarak kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Niğde Meram Mepaş Elektrik faturası borç sorgulaması ve kredi kartı ile ödeme işlemleri için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın