Kastamonu Online Başkent Enerjisa Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Kastamonu ve ilçeleri (Abana, Ağlı, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya) Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım faturası online borç sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemleri ile gündelik yaşamda büyük kolaylıklar sağlanıyor. Bilişim teknolojileri gelişimi ile birlikte fatura ödeme işlemleri için vezne kuyruklarında bekleme sona erdi. Kastamonu genelinde elektrik dağıtım ve abonelik işlemlerini yürüten Başkent Elektrik Dağıtım (Enerjisa) online işlemlerden bahsedeceğiz.

Enerjisa Kastamonu Başkent Edaş Elektrik Faturası sorgulama: Kastamonu merkez ve ilçelerine ait elektrik faturanızı sorgulamak için tek ihtiyacınız olan şey abone müşteri numarası veya aboneliğin sahibine ait T.C. Kimlik numarasıdır. Aşağıda size vereceğimiz linke tıkladığınızda tüm dönemlere ait elektrik fatura borçlarınıza ve ödemelerinizin kayıtlarına ulaşabileceksiniz.

Kastamonu Başkent Enerjisa Elektrik Faturası Online Ödeme : Bütün enerjisa faturalarınızı anlaşmalı bankaların bankamatikleri, internet bankacılığı sistemi üzerinden talimatlı veya talimatsız olarak ödeyebilirsiniz.  “online.enerjisa.com.tr” üzerinden elektrik fatura borcunuzu Müşteri numaranız veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir, ardından ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

baskent edas fatura sorgulama

Online hizmetler merkezinden kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebiliyor muyum? Kredi kartı ödemesine ek hizmet bedeli alınıyor mu?

OHM üzerinden kredi kartınız ile, kendi üyeliğinize ait faturalarınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde ek hizmet bedeli alınmamaktadır.

NOT: 1 ay içerisinde yapacağınız tüm ödemelerin toplam tutarı 500TL’yi geçmemelidir. Toplamı 500TL’yi aşan diğer ödemelerinizi anlaşmalı bankalar veya PTT aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Numaranızı soldaki resimde gördüğünüz üzere eski bir faturanız üzerindeki tüketici numaranız demektir.

Kastamonu Başkent Enerjisa  Fatura ödemenizi,  internet bankacılığı üyeliği yada şifreniz yoksa Kastamonu merkez ve ilçeleri (Abana, Ağlı, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya) bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın