Bolu-Kastamonu KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kastamonu merkez ve  Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya ilçeleri yanı sıra Bolu Gerede ilçesinde doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren KARGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. web sitesi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama ve kredi kartınızla ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Kastamonu KARGAZ Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama : KarGaz Kastamonu merkez ve ilçeleri, (ek olarak Bolu Gerede)  doğalgaz aboneliklerine ait fatura sorgulamasını abone numaranız ile (eski bir faturanızın üzerinde bulabilirsiniz.) sorgulamak ve işlem yapmak için  tıklayınız.

NOT: Fatura Sorgulama ekranı ile sadece fatura borçlarınıza ulaşabilirsiniz. Fatura tutarı haricinde çeşitli borçlar ve Hukuk Müşavirliği’ndeki borçlar bu ekranda yansımamaktadır. Her türlü sorunuz ve abonelik işlemleriniz için 444 0 187 KARGAZ Çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

İnternetten Kastamonu KarGaz Faturası Ödeme : Kargaz anlaşmalı Bankalar : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası online işlemler, fatura ödeme seçeneği ile anında fatura ödemesi yapabilir veya otomatik ödeme talimatı vererek aylık fatura takibindan kurtulabilirsiniz. Diğer yandan İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Buraya” tıklayarak internet bankacılığı kullanmadan KarGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • KarGaz Gerede Adres Bilgileri: Demirciler Mh. Fevzi Paşa Cd. Yenicami İş Hanı No:1 Gerede – BOLU Gerede/Bolu
  • KarGaz Kastamonu Adres Bilgileri: Cebrail Mh. İhsan Ozanoğlu Sk. No:4 Merkez – KASTAMONU Merkez/Kastamonu
  • KarGaz Seydiler Adres Bilgileri: İnebolu Yolu Üzeri Ağalı Kavşağı Mevki Seydiler – Kastamonu Seydiler/Kastamonu
  • KarGaz Tosya Adres Bilgileri: Kargı Mh. Havuzaltı Sk. No:6/A Tosya – KASTAMONU Tosya/Kastamonu
Puan Ver

Yorum yapın