Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Kahramanmaraş ve ilçeleri Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu Akedaş elektrik faturası sorgulama ve online olarak internet üzerinden ödeme nasıl yapılır? Kahramanmaraş AKedaş online işlemleri.

AKEDAŞ Kahramanmaraş Elektrik Faturası Sorgulama: Elektrik faturanızı buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada Akedaş Kahramanmaraş Abone numarası ve İşletme koduna (İŞLETME KODU   (046 veya 002 ile başlayan işletme kodunun 11 karakter olarak girilmesi gerekmektedir. Örnek: 04601000000) ile online olarak sorgulayabilirsiniz.

Kahramanmaraş AKEDAŞ Bilgilerinize ulaşamıyorsanız  444 46 02 Çağrı merkezi numarasını arayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Kahramanmaraş AKedaş Elektrik Faturası Online, Kredi Kartı ile Ödeme : Akedaş elektrik faturanızı internetten ödeyebilmek için anlaşmalı bankaların internet bankacılığı seçeneğini kullanmanız gerekiyor. İnternet bankacılığına sahip değilseniz ;

Kahramanmaraş AKedaş Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Kahramanmaraş Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın