İzmir Online Gediz Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

İzmir’de yaşayanlar Elektrik faturası borç sorgulama işlemlerini Gediz elektrik dağıtım A.Ş online işlemler menüsü ile yapabilir ve internet üzerinden kolaylıkla ödeyebilir. İzmir ve ilçeleri (Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla) elektrik faturası sorgulama ve online ödeme işlemleri.

İzmir Gediz Elektrik Faturası Borç Sorgulama: Gediz elektrik faturası borç sorgulama işlemini www.gediz.com üzerinden tesisat numaranız ile sorgulayabilirsiniz. İzmir Gediz Elektrik Tesisat numaranızı Eski bir elektrik faturanızın üst kısmında yer alan “Tesisat No” bölümünden veya 0850 800 0 186 numaralı Gediz Elektrik Çağrı Merkezini arayarak tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz. Elektrik Faturası Borç Sorgulaması için Tıklayın

Diğer bir seçenek olarak İzmir Gediz Elektrik İletişim Hattı 0850 800 0 186’yı arayarak sesli yanıt sisteminden tesisat numaranızı girerek güncel borç durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Gediz Elektrik İzmir Online Taksitli veya Peşin Borç Ödeme : İzmir ve ilçelerindeki aboneler güncel veya ödenmemiş geçmiş dönem elektrik fatura ödemelerini kredi kartlarına 2 ile 9 aya varan taksitlendirmeyle yapabileceklerdir. Akbank (Axess Card), Denizbank (Bonus Card), İş Bankası (Maximum Card), Garanti Bankası (Bonus Card) ve Yapı Kredi Bankası (World Card) ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

İzmir Gediz Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak İzmir Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın