İstanbul And. Enerjisa AYEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş (AYEDAŞ) Enerjisa bünyesinde hizmet vermektedir. Ayedaş Online (Enerjisa) Elektrik Fatura borcu sorgulama ve Online Ödeme Seçenekleri ile birlikte İstanbul Anadolu Yakasındaki elektrik iletim, dağıtım ve perakende satış hakkında pek çok işlemi internet üzerinden yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa internet sitesi üzerinden güncel elektrik kesintilerini, planlı elektrik kesintisi tarihlerini, güncel ve geçmiş elektrik fatura borcunuzu sorgulama işleminizi ve diğer abonelik işlemlerini kolaylıkla gerçekleştrebilirsiniz. Bütün sorularınız için 444 4 372 Enerjisa Çağrı Merkezini Arayabilirsiniz.

EnerjiSA AYEDAŞ/AYESAŞ Elektrik Fatura Sorgulama  online.enerjisa.com.tr” üzerinden elektrik fatura borcunuzu Müşteri numaranız veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilirsiniz. Müşteri Numaranızı eski bir faturanız üzerindeki tüketici numaranız demektir.

baskent edas fatura sorgulama

Enerjisa AYEDAŞ Elektrik Faturası Online Ödeme Sistemi : Online Ödeme yapmak için Enerjisa anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca alternatif bir kredi kartı ile fatura ödeme seçeneğinden bahsedeceğiz. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz :

İstanbul Anadolu Yakası Enerjisa faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) güvenli ve hızlı ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın