İstanbul Avr. Boğaziçi Edaş (BEDAŞ) Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

İstanbul Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Online sistemi sistemi ile elektrik kesme açma başvurusu, abonelik işlemleri gibi pek çok işlemi basit bir şekilde yapmak mümkün. CLK Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş, bilinen adıyla BEDAŞ Avrupa Yakasındaki Elektrik dağıtım, arıza bakım, perakende elektrik satış ve abonelik işlemlerini  yürütmektedir.

CLK Boğaziçi Elektrik (BEDAŞ) Elektrik Fatura borcu sorgulama ve Online Ödeme : BEDAŞ web sitesi üzerinde Online işlemler menüsüne girerek tesisat numaranızla güncel ve geçmiş elektrik faturalarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz yine aynı ekrandan kredi kartınızla fatura ödemenizi yapabilirsiniz. CLK Boğaziçi Edaş (BEDAŞ) resmi web sitesi üzerinden fatura sorgulama ve ödeme işlemi için tıklayın

CLK Boğaziçi (BEDAŞ) elektrik faturası ödeme işlemi hemen her bankanın internet bankacılığı menüsü altında yapılması mümkündür.

BEDAŞ Tarafından yapılacak planlı elektrik kesintilerine yine web sitesinin anasayfasında  bulunan www.bedas.com.tr/tr/#kesintiPlanli linkinden sorgulayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın