Hatay AKSA Çukurova Online Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Hatay’daki doğalgaz abonelik ve dağıtım işlemleri konusunda lisans sahibi olan AKSA Çukurova Doğalgaz Dağıtım A.Ş. faturanızı internetten öğrenebilir, e-posta adresinize yönlendirebilir ve isterseniz AKSA online işlemler kısmından kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Yazımızda Hatay Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı doğalgaz fatura işlemlerinden bahsedeceğiz.

Hatay AKSA Çukurova Doğalgaz Fatura İşlemleri : Aboneler sadece Kimlik numarası ile doğalgaz faturası sorgulama yapabilir ve kredi kartı ile ödeyebilir. Sorgulama işlemi sonucunda eğer ödenmemiş bir faturanız varsa onu seçerek ödeme işlemine Aksa internet sitesi üzerinden otomatik olarak devam edeceksiniz. AKSA Çukurova Hatay doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Faturanızla veya aboneliğinizle ilgili her türlü sorunuz için AKSA Çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. AKSA Hatay Çağrı merkezi numarası : 444 4 187

Diğer Ödeme Seçenekleri : Otomatik ödeme talimatı veya İnternet Bankacılğı ile ödeme yapabileceğiniz gibi  “Bu Konumuzda” internet bankacılığı kullanmadan AKSA Çukurova Doğalgaz firmasına ait faturanızı ödeyebilirsiniz.

  • ŞUBE : HATAY-OSMANİYE Bölge Müdürlüğü : Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Yonca Pek apt. No:99/A İSKENDERUN Tel : 0326 618 96 75 (Pbx)
  • ŞUBE : Ürgenpaşa Mah. 75. Yıl Bul. Cemil Köse Apt No:3/A Antakya / HATAY : Tel : 0326 221 97 97
  • ŞUBE : Kışlalar Mh. Tekel Sk. No: 6/A Dörtyol/Hatay  Tel : 0326 712 64 02
Puan Ver

Yorum yapın