Gaziantep Online Enerjisa Toroslar Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Gaziantep il sınırları içerisinde elektrik aboneliği bulunanlar elektrik dağıtım hizmetini Enerjisa Toroslar Edaş firmasından almaktadır ve Gaziantep merkez ve ilçeleri (Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli) Enerjisa toroslar elektrik faturası borç sorgulama ve Online ödeme işlemlerini internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilmekteler.

Gaziantep Enerjisa Toroslar Elektrik Faturası Borç Sorgulama : Toroslar EDAŞ (Enerjisa) Gaziantep Elektrik Faturası Borç Sorgulama işleminizi buraya tıklayarak Gaziantep Enerjisa Toroslar Edaş online sistem üzerinden güncel ve geçmiş bütün elektrik faturalarızı sorgulayabilirsiniz. ,

enerjisa fatura

Enerjisa Toroslar Borç sorgulama ve online ödeme seçeneklerine ulaşmak için müşteri numaranız veya T.C. kimlik numaranız gerekmektedir. Diğer yandan Telefon yolu ile de 444 4 372 numaralı Gaziantep Enerjisa Toroslar Çağrı Merkezini arayabilir ve borç sorgulaması yapabilirsiniz.

Enerjisa Toroslar Gaziantep Müşteri Numarası/ Sözleşme Hesap No Nerede Yazar? Sözleşme Hesap numarası eski bir faturanızın üst kısmında bulunmaktadır. Eğer Faturanızı bulamıyorsanız 444 4 372 numaralı Çağrı Merkezini arayın (önce 2 sonra 3’ü tuşlayın), müşteri hizmetleri yetkilisine isteğinizi belirtin.

Gaziantep Enerjisa Toroslar Elektrik Faturası Online Ödeme Nasıl Yapılıyor? Enerjisa üzerinden borç sorgulamanız ardından karşınıza online ödeme seçenekleri gelecek ve buradan Gaziantep merkez ve ilçeleri (Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli) elektrik faturanızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Toroslar Enerjisa Gaziantep Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın