Düzce Online SEDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Düzce merkez ve ilçeleri (Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca) Sedaş aboneleri elektrik borcu sorgulama ve kredi kartı ile online ödeme seçenekleri ile faturalarını günlük planlarını aksatmadan internet üzerinden yapabilmekteler. Düzce Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş (Sedaş/Sepaş) Elektrik Fatura sorgulama ve online ödeme sayfası işlemleri nasıl yapılıyor?

Düzce Sakarya EDAŞ / SEPAŞ Elektrik Faturası Sorgulama : Sakarya elektrik dağıtım internet sitesinde online işlemler menüsüne giriş yaptığınızda Düzce Elektrik fatura borcunuzu İşletme Kodu/Abone numarası ile veya T.C. Kimlik Numaranızla da sorgulayabilirsiniz. SEDAŞ Elektrik Fatura borcunuzu resmi web sitesi üzerinden sorgulamak için tıklayın.

SEDAŞ Düzce Elektrik Faturası Ödeme : Fatura sorgulama sayfasına gidip Düzce merkez ve ilçelerine ait (Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca) elektrik faturanızı sorguladığınızda karşınıza ödenmemiş faturalarınız gelecek ve ödeme yapmak istediğiniz elektrik faturasını seçerek Düzce Sakarya elektrik dağıtım A.Ş. resmi web sitesi üzerinden kredi kartınızla elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz.

Düzce Sedaş Faturası Alternatif Ödeme Yöntemi ise Elektrik faturanızı Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ile anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz :

SEDAŞ Düzce Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın