Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz  Düzce merkez, Kaynaşlı, Karadeniz Ereğli, Alaplı, Gülüç, Cumayeri, Gümüşova, Beyköy, Çilimli, Akçakoca, Gölyaka ilçelerinde doğalgaz dağıtım lisans sahibidir. Bu bölgedeki doğalgaz aboneleri T.C. Kimlik numarası ile doğalgaz fatura borcu sorgulayabilir ve kredi kartı ile internetten ödeyebilirler.

7 gün 24 saat  444 4 187‘yi arayarak Düzce-Ereğli Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Düzce-Ereğli doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?  Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi  T.C. Kimlik numaranız ile öğrenebilirsiniz. Düzce merkez ve ilçelerine ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve istediğniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Otomatik ödeme talimat, internet şubesi ve ATM’lerden ödeme yapabileceğiniz bankalar: TEB, Halkbank, ING Bank, Denizbank, Kuveyt Türk, Akbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Düzce-Ereğli Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • DÜZCE MERKEZ: Şerefiye Mah. Cumhuriyet Sok. No:13 DÜZCE Tel : : 0 380 514 11 33
  • EREĞLİ ŞUBESİ: Müftü Mah. İbrahim Efe Cad. No: 28 KDZ.EREĞLİ /ZONGULDAK Tel : 0 372 316 19 77
  • ALAPLI ŞUBESİ: Merkez Mahallesi, Yeni PTT Sokak No: 5/1 Dükkan 1 Alaplı/ZONGULDAK Tel : 0 372 378 56 44
  • AKÇAKOCA ŞUBESİ: Osmaniye Mah. Atatürk Cd. No:107 B Blok Akçakoca / DÜZCE Tel : 0 380 611 70 20
  • GÖLYAKA ŞUBESİ: İmamlar Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:76/A Gölyaka/DÜZCE Tel : 0 380 711 29 30
Puan Ver

Yorum yapın