Denizli AYDEM Elektrik Dağıtım Faturası Sorgulama ve Ödeme

Denizli ve ilçelerinde (Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas) elektrik dağıtım hizmetlerini yürüten Aydem Elektrik Dağıtım firmasına ait elektrik faturası borç sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile taksitli veya peşin olarak ödeme seçenekleri hakkında bilgiler.

Denizli AYDEM Edaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • www.aydem.com online işlemler: internet sitesi üzerinden tesisat numaranız ile sorgulayabilirsiniz.
  • 44 44 186’yı Arayarak : Denizli Aydem Elektrik İletişim Merkezi 44 44 186’yı arayarak sesli yanıt sisteminden tesisat numaranızı girerek güncel borç durumunuzu takip edebilirsiniz.

Denizli AYDEM Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme:  Denizli merkez ve ilçeleri (Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas) Aydem elektrik aboneleri, güncel veya geçmiş tarihlere ait elektrik fatura ödemelerini kredi kartlarına taksitli veya peşin olarak yapılabilir.

Aydem internet sitesi online işlemler yolu ile fatura ödemenizi herhangi bir sebepten dolayı yapamazsanız anlaşmalı bankaların internet bankacılığı seçeneği üzerinden Denizli AYDEM Elektrik faturanızı ödeyebilir veya herhangi bir internet bankacılığı üyeliğine sahip değilseniz, diğer şifresiz/üyeliksiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Aydem Elektrik Ödeme Seçenekleri

Denizli Aydem elektrik faturası sorgulaması yapmak ve Denizli aydem online işlemler üzerinden ödeme yapmak için tıklayın.

Puan Ver

Yorum yapın