Çankırı Online Başkent Enerjisa Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Çankırı ili ve ilçeleri (Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı) Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım Çankırı faturası online borç sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemleri ile gündelik yaşamda büyük kolaylıklar sağlanıyor. Bilişim teknolojileri gelişimi ile birlikte fatura ödeme işlemleri için vezne kuyruklarında bekleme sona erdi. Çankırı genelinde elektrik dağıtım ve abonelik işlemlerini yürüten Başkent Elektrik Dağıtım (Enerjisa) online işlemlerden bahsedeceğiz.

Enerjisa Çankırı Başkent Edaş Elektrik Faturası sorgulama: Çankırı  merkez ve ilçelerine ait elektrik faturanızı sorgulamak için tek ihtiyacınız olan şey abone müşteri numarası veya aboneliğin sahibine ait T.C. Kimlik numarasıdır. Aşağıda size vereceğimiz linke tıkladığınızda tüm dönemlere ait Çankırı elektrik fatura borçlarınıza ve ödemelerinizin kayıtlarına ulaşabileceksiniz.

Çankırı Başkent Enerjisa Elektrik Faturası Online Ödeme : Bütün enerjisa faturalarınızı anlaşmalı bankaların bankamatikleri, internet bankacılığı sistemi üzerinden talimatlı veya talimatsız olarak ödeyebilirsiniz.  “online.enerjisa.com.tr” üzerinden elektrik fatura borcunuzu Müşteri numaranız veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir, ardından ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

baskent edas fatura sorgulama

Online hizmetler merkezinden kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebiliyor muyum? Kredi kartı ödemesine ek hizmet bedeli alınıyor mu? OHM üzerinden kredi kartınız ile, kendi üyeliğinize ait faturalarınızın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde ek hizmet bedeli alınmamaktadır.

Müşteri Numaranızı soldaki resimde gördüğünüz üzere eski bir faturanız üzerindeki tüketici numaranız demektir.

Çankırı Başkent Enerjisa  Fatura ödemenizi,  internet bankacılığı üyeliği yada şifreniz yoksa Çankırı merkez ve ilçeleri (Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı) bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın