Çankırı KARGAZ Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

KARGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Çankırı merkez ve Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı ilçelerinde doğalgaz dağıtım, abonelik faaliyetlerinden sorumludur. Buralardaki aboneler KARGAZ İnternet şubesi ile  Çankırı doğalgaz faturası borç sorgulama ve kredi kartı ile borç ödemesi yapabilirler.

Çankırı KARGAZ Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama : KarGaz Çankırı merkez ve ilçeleri,  doğalgaz aboneliklerine ait fatura sorgulamasını abone numaranız ile (eski bir faturanızın üzerinde bulabilirsiniz.) sorgulamak ve işlem yapmak için  tıklayınız. Her türlü sorunuz ve abonelik işlemleriniz için 444 0 187 KARGAZ Çankırı Çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

İnternetten Çankırı KarGaz Faturası Ödeme : Kargaz anlaşmalı Bankalar internet bankacılığı ile anında fatura ödemesi yapabilir veya otomatik ödeme talimatı vererek aylık fatura takibinden kurtulabilirsiniz. Diğer yandan İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Buraya” tıklayarak internet bankacılığı kullanmadan KarGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • KarGaz Çankırı Adres Bilgileri: Cumhuriyet Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:24 ÇANKIRI Merkez/Çankırı
  • KarGaz Çerkeş Adres Bilgileri: İdris Mah. Eski Tuz Pazarı Cad. Türkdemirler İşhanı Kat 2/3 Çerkeş/Çankırı
  • KarGaz Korgun Adres Bilgileri: Uludağ Mah. Oluk Küme Mevki No: 7 Korgun – Çankırı Korgun/Çankırı
  • KarGaz Kurşunlu Adres Bilgileri: Hasan Ceylan Cd. No:2 Kurşunlu – ÇANKIRI Kurşunlu/Çankırı
Puan Ver

Yorum yapın