Çanakkale Online CLK Uludağ Elektrik Fatura Sorgulama, Ödeme

Teknoloji sayesinde Çanakkale ili ve ilçeleri elektrik faturası sorgulama ve kredi kartı ile online ödeme sistemini sizlere anlatacağız. Çanakkale ve ilçelerinde (Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice)elektrik dağıtım işlemlerini yürüten CLK Uludağ Edaş (UESAŞ) online sistemi üzerinden Çanakkale borç sorgulama ve ödeme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

CLK Uludağ Çanakkale Elektrik Faturası Sorgulama : Elektrik faturanızı CLK Uludağ Elektrik kendi internet sitesi, online işlemler kısmından gerçekleştirebilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaştığınızda Çanakkale CLK Uludağ Abone numarası ve abone T.C. kimlik numarasıyla faturanızı sorgulayabilirsiniz.  (Abone Numarası : Elektrik faturanızın üst kısmında bakabilir veya 444 6 646 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz)

Online Fatura Ödemesi : Aynı ekranda dilerseniz Çanakkale CLK Uludağ elektrik faturanızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

clk uludag fatura ödeme

CLK Uludağ Çanakkale Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Çanakkale Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın